Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Paylaş

Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği KPSS şartsız 35 adet personel alımını yapılacağını duyurdu. İşte personel alımı yapılacak iller ve başvuru şartları.

Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği, resmi internet sitesinden yayımladığı yeni duyuru ile KPSS şartsız ve KPSS 60 puan üzeri personel alımı yapılacağını bildirdi. Kayseri bölge birliği sınırlarında bulunan, Kayseri, Kırşehir, Yozgat ve Nevşehir illerinde istihdam edilecek personeller için yayımlanan duyuruda toplamda 35 adet personel alımı yapılacağı bildirildi.

Başvuru şartları neler?

  • Önlisans veya lisans mezunu olmak
  • Askerlik görevini tamamlamış olmak
  • Başvuruda bulunacak kişilerin anne, baba veya eşinin son 6 aydır bu illerden birinde ikamet ediyor olması.
  • 30 yaşından büyük olmamak.
  • Kooperatif alımı için Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olmak.

Başvuru nasıl yapılacak?

Mevcut ilan için başvurular Kayseri Bölge Birliği tarafından, Gevher Nesibe Mahallesi Kocasinan Bulvarı No: 96 38010 Kocasinan / KAYSERİ adresinden elden alınacaktır. Aday başvuruları Kayseri Bölge birliği haricinde ki diğer kurumlardan yapılmayacaktır.Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir