İŞKUR Güncel Evde Ek İş İlanları (2019-2020)

işkur evde ek iş 2020
Paylaş

İŞKUR evde ek iş 2020 ilanları ile binlerce kişiye ek iş imkanı sunuyor. İşkur kura sonuçları 2020 ve İşkur personel alımı sonuçları 2020 gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Evde ek iş yapmak isteyenler için bir çok kategoride, bir çok farklı iş modeli bulunabilir. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar ve artan fiyatlar yüzünden bir çok aile ek iş yaparak ev bütçesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Ek iş yaparak bütçesine katkıda bulunan kişiler evde ek iş nasıl yapılır sorusunun cevabını biliyor. Ancak ilk defa ek iş yapacaklar veya evde yapılabilecek ek işler konusunda bir bilgisi olmayanlar için İşkur 2020 evde ek iş ilanları oldukça önemli ve detaylı araştırılması gereken bir konu. Gelelim 2019 yılında evde yapılabilecek ek işlerin detaylı incelemesine.

İşkur Evde ek iş ilanları 2020

Evde ek iş yapmanın bir çok yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Paketlemeden, montaja, katlama işinden evde satışa kadar bir çok kategoride evde ek iş yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Peki bu işler nasıl bulunur ? Bulduktan sonra nasıl yapılır ? İşte bu sorular ek iş arayanların en çok sorduğu soruların başında geliyor. Ek iş ilanlarını bir kaç ana başlık altında inceleyelim ve ek iş ilanı veren firmalar hakkında bilgi verelim.

İşkur 2020 Paketleme işi ilanları

Evde yapılabilecek ek işler arasında en çok yapılanlar paketleme işleridir. Firmadan alınan çeşitli ürünler firmanın tarif ettiği şekilde paketlenir ve teslim edilir. İşin teslim edilmesinin ardından ödeme alınır ve yeni iş teslim alınarak tekrardan paketleme işine başlanır. Paketleme işleri aylık 1500-2000 TL arasında para kazandırabilir. Aynı anda birkaç paketleme işi alarak ve kendi ekibinizi kurarak kazancınızı arttırmanız mümkündür. (Paketleme işlerini incelemek için tıklayın)

İşkur part time iş ilanları 2020

Bir çok öğrenci ve yarı zamanlı çalışma şansı olan kişi part time yani yarı zamanlı işler yaparak gelir elde ediyor. İşkur yarı zamanlı iş ilanları genellikle; broşür dağıtma, stand görevlisi, garsonluk gibi hizmetleri içeriyor ve çalışanların günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılaması sağlanıyor. Yarı zamanlı işler yaparak gelir elde etmek için İşkur 2020 iş ilanları mutlaka takip edilmeli ve uygun işlere vakit kaybetmeden başvuru yapılmalıdır.

İnternetten Para kazanmak

Her yıl olduğu gibi, evde yapılacak ek işler arasında internetten para kazanma 2020 yılında da en çok tercih edilen ek işler arasında olacak. İnternetten nasıl para kazanılır sorusunun onlarca cevabı var. Mesela bir blog açarak, ilginç videolar çekip Youtube’a yükleyerek, makale yazarlığı yaparak veya internetten satış yaparak evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. İnternet çağında yaşıyoruz ve internet ortamı günümüzde, milyarlarca dolarlık bir kazanç pastası. Sizde doğru bir tercih ile bu pastadan payınıza düşeni rahatlıkla alabilirsiniz.

Mesleki iş ilanları

Bir mesleğiniz var ve mesleğiniz üzerine çalışmak istiyorsanız İşkur mesleki iş ilanları sizin için doğru ilanlar olabilir. Mesleki iş ilanlarını inceleyip başvuru yaparak mevcut mesleğinizi değerlendirerek iş sahibi olabilir ve düzenli, sabit bir gelire kavuşabilirsiniz.

İşkur’a yapılan iş başvurularının ardından İşkur kura sonuçları 2020 ve İşkur personel alımı sonuçları 2020 takip edilmeli ve çıkan kura sonucuna göre işlemlere hemen başlanmalıdır. İşkur ilanları düzenli olarak sitemizde yayınlanacaktır. Takip etmenizi tavsiye ederiz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirPaylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir