Evde Mandal Paketleme İşi

Paylaş

Ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, mandal paketleme işi yaparak bu hedefinize ulaşabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde mandal paketleme işi oldukça kolaydır fakat bir miktar özen gerektiriyor, paketleme yaptığınız firmalar yurt içi ve yurt dışı pazarlarda çalıştığı için firma ismini lekeleyecek hatalar yapmanız uzun bir iş süreci yaşamanıza engel olabilir, yani kısaca eğer yapmanız gereken işi özenerek yaparsanız her zaman başarılı olursunuz, eğer bu işi yaparken bir yandan televizyon izler diğer yandan muhabbet ederseniz büyük ihtimalle başarı oranınız düşecektir buda firmadan uyarı gelmesine neden olabilir.

Mandal paketleme işi için herhangi bir eğitime veya derse gerek yoktur, üniversite veya lise mezunu olamınızda gerekmiyor. Biraz eliniz hızlı olursa çok iyi kazançlar kazanabilir ve evde mandal paketleme işi ile borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Anlaştığınız firmalar sizlere mandalları ve diğer malzemeleri teslim eder, sizlerde mandalları 5’erli veya 10’arlı şekilde firmanın isteğine göre paketlerin içine koyarak bantlıyabilir ve bu şekilde 1 paketi bitirmiş olursunuz, firmalar ödemeleri genellikle iş bitimi yapar ve işleri haftalık olarak teslim alırlar.

Ne Kadar Kazanılır?

Ne kadar kazanıcağınız tamamen sizin elinizde, yani kazanmakta bir sınır yok. Firmalar size istediğiniz kadar mandal verir ve sizde ne kadar uğraşırsanız o kadar çok paket çıkartabilirsiniz, günlük 3-4 saat uğraş ile 100 paket rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Firmalar genellikle paket başı 0,50-0,75 Kuruş ödeme yapmaktadır yani günlük en kötü ihtimal ile 50-75TL arası kazanabilirsiniz buda aylık 1500-2000TL paraya denk gelir. Günümüz şartlarında hiçte azımsancak bir para olmadığını düşünüyorum. Birde aile fertlerinden yardım alırsanız bu kazanç dahada katlanıcaktır.

Bu iş için uygunsanız aşağıda ki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak sitemize abone olabilir ve yeni iş bilgilerinden hemen haberdar olabilirsiniz.
Paylaş

7 Comments on “Evde Mandal Paketleme İşi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir