Evde Kabuk Tarçın Paketleme İşi

Paylaş

Evde kabuk tarçın paketleme işi nasıl yapılır, paketleme işi veren firmalar hangileridir ? Kabuk tarçın paketleme işinden aylık ne kadar para kazanılır sorularını cevaplarını araştırdık.

Mutfağımızda kullandığımız ve bir çok yiyeceğe hoş bir aroma veren kabuk tarçınlar, evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere ek kazanç imkanı sunuyor. En çok tercih edilen ek işlerden biri olan kabuk tarçın paketleme işi, kolay ve hızlı yapılabilen bir iş olmasının yanı sıra, kazançlı ve sürekli gelir sağlayan bir ek iş modelidir. Kabuk tarçın paketleme işi bazı ek işler gibi iyi bir el becerisi gerektirmez ve ek iş yapmak isteyen herkes tarafından kolayca yapılabilir.

Kabuk tarçın paketleme işi veren firma tarafından verilen hassas terazi ile kabuk tarçınlar firmanın istediği gramlarda tartılarak ambalajlanır. Ardından bu ambalajlar son kontrolden geçirilerek ağzı sıkıca kapatılır ve satışa hazır hale getirilir. Paketleme işlemi oldukça kolaydır ve hızlı yapılabilir. Tek dikkat edilmesi gereken husus ise ambalajların firmanın tam istediği gramlarda olmasıdır. Fazla veya eksik gramlı yapılan paketler ek iş veren firmalar tarafından fark edilecek ve bu durum işi kaybetmenize sebep olabilecektir.

Evde paketleme işleri genellikle çok yüksek kazançlar sağlamaz. Ancak hem boş zamanlarınız değerlendirmek, hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak için oldukça faydalı işlerdir. Bazı ek iş modellerine göre kazancı az olsa da ek iş fırsatları arasında iyi kazandıran ve sabit gelir sağlayan işlerin başında gelmektedir. Ortalama bir iş potansiyeli varsayarak hesaplanırsa kabuk tarçın paketleme işinden aylık 900-1000 TL arası bir kazanç sağlayabilirsiniz. İş yoğunluğuna göre bu miktar artabilir veya tam tersi azalabilir. Ancak hızlı ve kolay yapılabilen bir iş olması sebebi ile kabuk tarçın paketleme işinden kalan zamanlarda farklı ek işler yaparak gelirinizi arttırabilmeniz mümkündür.

Kabuk tarçın paketleme işi nasıl bulunur ?

Tüm diğer ek işlerde olduğu gibi kabuk tarçın paketleme işi yapmak için ek iş ilanları ve evlere ek iş veren firmalar iyi takip edilmelidir. Yaşadığınız çevrede kurutulmuş meyve işi yapan firmalar veya aktarlar ile iletişime geçerek kabuk tarçın paketleme işi veren firmaları tespit edebilirsiniz. Ardından söz konusu bu firmalar ile çalışma şartlarını görüşerek sizin için en uygun ek iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Yeni ek iş fırsatlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz.Paylaş

23 Comments on “Evde Kabuk Tarçın Paketleme İşi”

 1. Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim ekip kurabilirim şimdiden çok teşekkür ederim

 2. Evde oturan emekli karı kocayız..
  Urla/izmirdeyiz ve aracımız yok.
  Nasıl yaparız?

 3. Kabuk tarcın paketleme işini yapmak istiyoruz
  2kisiyiz eşimle beraber yapmak istiyoruz
  Antalya varsak tarafındayım

 4. Tarcın paketleme işi yapmak istiyoruz iki kisiyiz istanbul avcılarda/parsellerde oturuyoruz geri dönerseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir