Ev Hanımlarına Aylık 800 TL Kazançlı Ek İş Fırsatı

işkur evde ek iş 2020
Paylaş

Türkiye’nin en güvenilir iş bulma platformlarından olan İŞKUR, ev hanımlarına ayda 800 TL kazançlı ek iş fırsatı sunuyor. İşkur evde ek iş 2019 projesinin tüm detayları.

Evde boş zamanı olan, boş zamanlarını değerlendirirken ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen milyonlarca ev hanımı, çeşitli ek işler yapmayı hedefliyor. Geçtiğimiz yıllarda çeşitli firmaların ev hanımlarına sağladığı bu kazanç imkanını, artık İŞKUR da sağlayacak. İşkur evinde belirli saatlerde çalışmak isteyen ev hanımlarına aylık 600-800 TL arası kazançlı çeşitli paketleme işleri temin etmeyi hedefliyor.

İşkur evde ek iş başvuru şartları neler?

Ev hanımlarına evde ek iş projesine başvurmak için ev hanımlarının bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Belirlenen şartlara uymayan adaylar projeye katılım sağlayamayacaktır.

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Herhangi bir yerde çalışıyor olmamak
  • İŞKUR’a kayıtlı olmak
  • İşkur eğitim sertifikasına sahip olmak

İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır

Evde paketleme işi yapmak isteyen ev hanımlarının ilgili İşkur ilanını takip etmesi ve ilan yayınladığı zaman İşkur’a giderek İşkur evde ek iş başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Doldurulan form ile birlikte başvuru yapan kişinin eğitim sertifikası başvuru formuna eklenerek onaya gönderilecek. Başvurusu onaylanan kişilerin telefon numarası sisteme kayıt edilecek ve numara sistem havuzuna taşınacak. Sistem ilgili ek işler ile başvuran bayanların bilgilerini eşleştirerek adaylara ilgili işler ile ilgili mesaj gönderecek. Mesaj ulaşan adaylar İşkur ile iletişime geçerek evde ek iş yapmaya hemen başlayabilecek.

İşkur evde ek iş projesi ile ev hanımları boncuk paketleme, şeker paketleme, toka paketleme, davetiye katlama, çeşitli süsleme işleri ve montaj işleri yapabilecek. Başvuru yapan ve başvurusu kabuıl edilen ev hanımları günde 2-3 saat çalışarak ayda 800 TL para kazanma şansı bulacak.

İŞKUR online kayıt formunu incelemek için TIKLAYINPaylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir